Astra Sport Bets

Astra Sport Bets - Pariuri Sportive de calitate

Bet365

Coasta de Fildes - Egypt

In ce-a de a doua semifinala de azi de la Cupa Africii pe Natiuni se intalnesc Coasta de Fildes si Egypt. Coasta de Fildes a trecut de grupe invingandu-le pe rand pe Nigeria 1-0, Benin 4-1 si pe Mali cu 3-0 calificandu-se astfel de pe rpimul loc. In sferturi a dat peste Guinea pe care a invins-o fara probleme cu scorul de 5-0, golurile fiind marcate de Keita, Drogba, Kalou 2 si Kone. Si Egyptul a avut pana in acest moment un parcurs foarte bun castigand grupa invingand-o pe Camerun cu 4-2 si Sudan cu 3-0 iar in ultimul meci a remizat 1-1 cu Zambia. In sferturi a dat peste Angola, pe care a invins-o cu scorul de 2-1 prin golurile lui Abdel si Zaky respective Manucho.In acest an cele doua s-au mai intalni intr-un meci amical scorul terminandu-se la egalitate 0-0. Vazand golaverajele celor doua echipe in aceasta competitie eu voi miza ca in acest meci vor fi peste 2.5 goluri gasind si o cota foarte buna. Mult Noroc, S-avem Bafta!