Astra Sport Bets

Astra Sport Bets - Pariuri Sportive de calitate

Bet365

Gana - Camerun

Prima semifinala va avea loc peste aproximativ 2 ore si va fi una extrem de incinsa intre Ghana lui Essien si Camerunul lui Eto'o.Cele 2 echipe au avut meciuri destul de grele in sferturi unde Ghana sa calificat dupa un 2-1 in fata Nigeriei unde s-au vazut condusi in prima jumatate de ora dupa un penalty facut si executat de Yakubu insa Essien a egalat in al 3 lea minut de prelungiri al prime reprize si meciul a intrat in normal , insa pe sfarsitul meciului Ghana a puctat din nou si a reusit sa obtina calificarea.Camerunul a inceput mult mai bine partida cu Tunisai si au reusit sa conduca cu scorul de 2-0 insa pana la sfarsitul meciului Tunisienii au egalat scorul la 2 si meciul a intrat in prelungiri acolo unde Camerunul sa impus cu scorul de 3-2 dupa golul lui Mbia.Dupa parerea mea va fi un meci extrem de echilibrat insa Ghana mi se pare ca joaca mult mai bine si cred ca va invinge la un gol diferenta pentru ca este tara gazda si vrea sa arate ca este o forta.Bafta tuturor si sa castigati tot mai multi!!!